W kategorii: SŚB

Zróbmy sobie święta #5

Dzisiaj wyjątkowo o małych świętach przed Świętami.
Około miesiąc temu byłam na II edycji Spotkania Świadomych Blogerek organizowanym przez Izę - Sukces rodzi się z serca.

Moje oczekiwania co do spotkania były ogromne. Miałam nadzieję, że wrócę do domu z dużą dawką inspiracji, która pomoże mi tworzyć dalej i.. tak właśnie było! Nie jest to zbyt dużym zaskoczeniem z racji, że Iza potrafi stanąć na wysokości zadania i wszystko, co robi jest na naprawdę wysokim poziomie.
Spotkanie odbywało się w Centrum Tańca Siwka. Jest to bardzo nastrojowe miejsce w Bydgoszczy, do którego pewnie nigdy bym nie trafiła. A warto! Podczas spotkania mogłyśmy skorzystać z małej lekcji tańca. Mimo mojego braku poczucia rytmu, bawiłam się świetnie.

Prelegentkami były:
1. Pola Sobczyk
Dowiedziałam się, czym jest Wirtualna Asystentka i na czym polega jej fenomen. Pola zagłębiała nas w swój świat w bardzo przystępny sposób. Z humorem przeprowadziła nas przez całą prelekcję.
2. Anna-Maria Wiśniewska
Tę Panią poznałam na zeszłorocznym spotkaniu. Pamiętam, że rok temu poruszała z uczestniczkami tematy, w których bardzo dobrze się odnajduje. Cieszę się, że tym razem mogła podzielić się swoją wiedzą ze wszystkimi uczestniczkami w szerszym zakresie.
3. Aleksandra Radomska
Ola rozmawiała z nami na temat kobiet, które podążają swoją drogą z pasją. Wydają się być, jak wilczyce. Uświadomiła nam, że każda z kobiet ma swoją drogę i to od niej zależy, dokąd się uda.
4. Sylwia Ciszyńska
Sylwia postawiła przed nami wyzwanie. Praca manualna lekko przerosła wszystkie uczestniczki. Jednak, kiedy zaczęłyśmy działać, szyć, wąchać olejki i tworzyć zawieszki - bawiłyśmy się przednio!
Po prelekcjach i w trakcie przerw trwała licytacja produktów zrobionych własnoręcznie przez blogerki oraz tych, które zostały przekazane na ten cel przez sponsorów. Środki z licytacji przeznaczone były na Fundację Tara - Schronisko dla koni.
Na zdjęciu na samej górze postu są dwie grafiki zrobione przeze mnie. Nie spodziewałam się, że ktoś będzie chciał je kupić, a tu proszę.. Prawdziwa licytacja poszła w ruch!
Zdjęcia, które znalazły się w mojej relacji wykonały:
1. Studio Ninutki 
2. Lady Amarena Photography
Sponsorem głównym spotkania był: Swiss Image
Pozostali partnerzy, to:
Apis Cosmetics Biochemia Urody  Equilibra  Zakamarki  Janda  Sango Trade  Scan Anida  Manufaktura Kartek  Id’Eau  Wydawnictwo OVO  Małgorzata Sambor – Cao  Hean Pracownia Alex  Marmamax  Ewa Gierula MamiNoko  Dosiadam.pl  Akademia Urody marki Basel Olten Pharm Lemoncraft  Macierzyństwo Raz  WOKÓŁ  Kobiety przy kawie  Goga Crafts

Zajrzyj też tutaj

0 komentarze:

Prześlij komentarz