W kategorii: Fashion Fotografia LBA Plener Stylizacje Wakacje

LBA od Dagmary


Witam. Dzisiaj na blogu znów LBA. Tym razem zostałam nominowana przez Dagmarę. Zapraszam do czytania. I.. Żeby nie było tutaj pusto, między odpowiedziami znajdą się zdjęcia, które kiedyś zrobił mi Darek na przemian z obrazkami znalezionymi w google.


1. Najlepsza książka jaką do tej pory przeczytałaś?
Staram się czytać, kiedy tylko mogę. Póki co najlepszą książką, do jakiej miałam okazję zajrzeć był Mały Książę. Dlaczego? 
Jest to książka, która rośnie wraz z jej właścicielem. Z czasem odkrywamy to, czego nie widzieliśmy czytając ją w dzieciństwie. ♥2. Gdybyś mogła na jeden dzień stać się wybraną postacią, kto to by był?
Jedna z księżniczek Disney'a oczywiście! A tak na poważnie.. Staram się układać swoje życie tak, żebym nie musiała nigdy być kimś innym. Dobrze czuję się będąc sobą.


3. Czy myślałaś kiedyś o tym, aby napisać książkę?
Kiedy byłam małą dziewczynką próbowałam to zrobić. Napisałam nawet kilka rozdziałów! Szybko jednak moje zacięcie i chęci zniknęły.. Ale kto wie, może kiedyś.4. Twoje ulubione zespoły/piosenkarki/piosenkarze to...?
Ostatnimi czasy moją ulubioną piosenkarką jest Sabrina Carpenter. Ciągle słucham jednej z jej piosenek. Poza tym lubię słuchać przeróżnych coverów znanych lub mniej znanych piosenek. 

5. Bez jakich trzech rzeczy nie wyjdziesz z domu?
Kluczyki od samochodu, telefon i portfel. Zastanawiałam się, czy wymienić portfel czy może słuchawki, ale w samochodzie przecież mam radio! Bardzo lubię jeździć. Z tym zestawem mogłabym przeżyć każdy dzień. Pod warunkiem, że bak jest pełny..6. Wolałabyś posiadać umiejętność czytania w myślach czy latania?
Zastanawiałam się nad odpowiedzią na to pytanie, jednak mimo mojego małego lęku wysokości, wolałabym posiadać umiejętność latania. Mogłabym wtedy znaleźć się wszędzie, gdzie tylko bym chciała. Nie byłabym przez nic ograniczona. Mogłabym np. codziennie oglądać zachody słońca nad morzem, czy podziwiać wieżę Eiffela w Paryżu.7. Jaki jest Twój ulubiony cytat?
"If you can dream it you can do it". Nie ma rzeczy niemożliwych, a ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia. Jeśli w coś uwierzymy, możemy osiągnąć wszystko.8. Jesteś realistką, pesymistką czy optymistką?
Staram się być optymistką, jednak nie zawsze wychodzi.. Uważam, że z nutką optymizmu życie staje się przyjemniejsze.9. Jesteś duszą towarzystwa czy raczej typem samotnika? 
Z racji tego, że jestem strasznie nieśmiała, dusza towarzystwa nie wchodzi w grę. Nie jest też tak, że siedzę wszędzie sama i nikogo do siebie nie dopuszczam. Powiedziałabym, że znajduję się gdzieś po środku. 10. Twoja najukochańsza bajka z dzieciństwa?
Oj.. Najtrudniejsze pytanie. Chyba nie umiem wybrać jednej, ulubionej bajki. Kocham Disney'a, ale też często z bratem oglądaliśmy Atomówki, Dexter'a i wszystkie inne kreskówki na CN. 11. Cecha, którą najbardziej cenisz w innych ludziach?
W innych ludziach najbardziej cenię szczerość i skromność. Nienawidzę zadufanych w sobie narcyzów ani kłamców. 

Have a nice day! 

Zajrzyj też tutaj

10 komentarze:

 1. Bardzo piękne zdjęcia oraz informację, dzięki którym czytelnicy bliżej Cię poznają, jednak co do samego LBA to dla mnie te nominacje są troszkę zbyt dziecinne.
  Buziak

  http://alexamariani.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :)
   Zależy co dane LBA ma na celu. Jedna, czy dwie nominacje na blogu nie zaszkodzą :)

   Usuń
 2. Ja też staram się być optymistką, nie lubię narzekać i wiem, że najlepiej jest zauważać dobre strony :)
  blog Przygody-Mileny.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. i od razu żyje się lepiej, prawda? :D

   Usuń
 3. Gratuluję nominacji ;*
  Pięknie wyglądasz :D

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Też uważam, że optymistyczne życie jest ciekawsze! :D Ej no kurcze w sumie, na większość pytań odpowiedziałabym tak samo jak Ty! Ta Sabrina rzeczywiście ładnie śpiewa. No i Disney i Mały Książę... ♥

  OdpowiedzUsuń