W kategorii: Choies Rok Rozdanie Zima

Wielki Misz Masz


Witam. Dawno mnie tu nie było.. Koniec semestru niestety robi swoje. Wracam z nową dawką motywacji! Dzisiaj w poście zdjęcia zimowe zrobione nowym sprzętem, coś o punktach zwrotnych i kilka informacji. Zapraszam do czytania.

Ostatnio wróciłam do nieskończonej dotąd przeze mnie lektury. Girl Online (bo o niej mowa) zmotywowała mnie do działania. Również tam znalazłam fragment o punktach zwrotnych.


O czym mowa?

Punkty zwrotne to momenty, dzięki którym nasze życie zmienia się o 180 stopni. Każdy miewa takie chwile. Czasem jest to zdarzenie bardzo smutne, jak odejście kogoś bliskiego, a innym razem wręcz przeciwnie. Wydaje mi się, że w moim życiu miało miejsce wiele takich momentów. Większość z nich nie należała do najprzyjemniejszych chwil, jakich miałam okazję doświadczyć.
Jednak wszystko, co nam się przytrafia jest jakimś doświadczeniem. Często dzięki temu wiemy, jak zachować się w sytuacjach mających miejsce w przyszłości. 
Po przeczytaniu kolejnego rozdziału owej książki zaczęłam rozmyślać. Całe moje życie sprowadziłam do planu wydarzeń, gdzie gołym okiem zobaczyć można wszystkie punkty zwrotne. Co mi to dało? Może to dziwne, ale myślę, że dzięki temu mój światopogląd troszkę się zmienił. Pomogło mi to bardziej doceniać to, co dzieje się w mojej codzienności. W życiu występuje coś, jak motyw szklanego pantofelka. Nie wszystko, co złe źle się kończy. Po jakimś czasie jesteśmy w stanie zauważyć, że sytuacje na pozór fatalne okazują się niesamowitym przeżyciem. 

Picture time!

Kilka dni temu miałam okazję zrobić kilka zdjęć. Nie jestem jakimś ekspertem, ale mam nadzieję, że wyszły dobrze. Zamierzam niedługo zrobić post porównujący jakość mojego telefonu (który niegdyś miałam za najlepszy sprzęt) z jakością cyfrówki, którą posiadam. 

Info, info, info...

1. Roczek bloga już za nami. Jak ten czas szybko leci!
Chciałabym każdemu z was podziękować za obserwację, komentarz, dobre słowo
Kiedy zakładałam bloga, nie sądziłam, że ktokolwiek będzie chciał czytać to, co piszę. A tu proszę! 
Ponad 100 obserwacji w rok. Myślę, że to niezły wynik ^^
2. Z okazji pierwszych urodzin bloga organizuję małe rozdanie. Jeśli będzie wystarczająco klików w poniższe linki, już za tydzień powinien pojawić się post z biżuterią, którą będziecie mogli przygarnąć. Myślę, że warto :D
Linki: 
3. Z racji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia przygotowałam dla was kilka (mam nadzieję) ciekawych postów. Bądźcie cierpliwi.
4. Od jakiegoś czasu pracowałam nad jednym projektem.. Jest nim kanał na YT. Więcej informacji wkrótce!


Trzymajcie się ciepło

Zajrzyj też tutaj

2 komentarze:

  1. Piękne zdjecia! Poklikałam :D
    rilseee.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. Boże cudowne te zdjęcia <3. Kanał na yt to super pomysł. Pozdrawiam :*

    OdpowiedzUsuń