W kategorii:

Igrzyska śmierci

Witam. Ostatnio nie bardzo miałam czas na prowadzenie tego bloga.. Po ostatnim poście lekko zachorowałam, później obowiązki, święta, wyjazdy. Ale wracam zwarta i gotowa z postanowieniem dodawania postów jak najczęściej :D
Jakiś czas temu obejrzałam dwie pierwsze części Igrzysk Śmierci. Film zainteresował mnie tak bardzo, że postanowiłam przeczytać książkę i teraz żałuję, że zrobiłam to w takiej, a nie innej kolejności. Czytając możemy bardziej obcować ze światem tam przedstawionym. To wszystko wydaje się bardziej magiczne! ♥ 

Polecam gorąco wszystkim, którzy nie zdążyli jeszcze zapoznać się z Igrzyskami (kolejność: książka → film). Osobiście jestem zachwycona książką jak i jej ekranizacją. Poniżej wstawiam zwiastun części 1. :) 
Dzisiaj czeka mnie leniwy wieczór. Ciepły kocyk + herbatka i książka. Wolicie książki papierowe, czy elektroniczne? Osobiście uwielbiam zapach nowych książek i uczucie przewracanych stron. Jednak chcąc troszkę zaoszczędzić tym razem skusiłam się na e-booka. W związku z tym polecam aplikację UB Reader. Jest bardzo prosta w obsłudze i przyjemnie się z niej korzysta. 
Link to apki tutaj :)
To na tyle jeśli chodzi o dzisiejszy post. 
PS: Przypominam, że dzisiaj dzień babci. Może warto było by kupić jakąś różyczkę, czy po prostu odwiedzić babcię? Uśmiech na jej twarzy z pewnością będzie tego wart :)
Trzymajcie się ciepło

Zajrzyj też tutaj

0 komentarze:

Prześlij komentarz