W kategorii:

Wielkanoc tuż tuż

Witam i przepraszam, że tak późno, ale.. Zawalona ogromem obowiązków związanych z powrotem do szkoły, przychodzę z postem. W końcu! Tydzień leżenia w łóżku i szczerze mówiąc cieszę się nawet z pójścia do szkoły. Gdyby tylko tych sprawdzianów było choć troszkę mniej. Jednak już tylko trochę i święta, potem moje urodziny i wakacje. Już czuję ten klimat
WIOSNO, GDZIE JESTEŚ?
Przez kilka dni było ładnie, słonko świeciło tak, że aż chciało się wyjść z domu! gdy w końcu mogłam to uczynić, bo czułam się na tyle dobrze, pogoda nagle się zepsuła.. Dzisiaj cały dzień delikatnie kropiło, a niebo było zachmurzone. Czekam z niecierpliwością na te cieplejsze dni.
Już 10 kwietnia moje urodziny! Nie wiem czy się cieszyć, czy płakać. Niedawno miałam 8nastkę, a już za miesiąc pojawi się kolejny rok na moim koncie. Jednak nie ważne, ile mam lat. Ważne, na ile się czuję, prawda?
Nigdy nie wyprawiałam swoich urodzin. Nie przepadam za przyjęciami. Duża liczba osób, prezenty, tańce. To wszystko wydaje się być przyjemne, ale mnie przytłacza cała ta atmosfera, więc zwykle mama po prostu piecze pyszny tort, staram się spędzić miły dzień z rodziną i tyle. Swoje 18 urodziny spędziłam w podobny sposób. Nie jestem typem osoby, która lubi huczne zabawy z litrami alkoholu. Pamiętam, że zaraz po przyjściu ze szkoły zauważyłam balony w pokoju moich rodziców, stół zastawiony różnymi smakołykami i bukiet fioletowych tulipanów na komodzie.
W tym roku zamierzam spędzić swoje urodziny z Darkiem. Mam nadzieję, że uda mu się przyjechać do mnie właśnie w tym czasie. Póki co szczególnych planów nie ma, ale coś wymyślimy. Na 99% pojawi się wpis z relacją, zdjęciami i opisem tego dnia. Może nawet uda mi się przekonać go do tego, żeby i on coś napisał? 
CORAZ BLIŻEJ ŚWIĘTA!
Za niedługo Wielkanoc. Wpadłam na pomysł zrobienia DIY w postaci kartek wielkanocnych. Co wy na to? Powstaną 3-4 sztuki. Trzy z nich zostaną wysłane do trzech najaktywniejszych osób na mojej stronie na fb. Postaram się bardzo, więc zachęcam do spróbowania swoich sił, lajkowania, komentowania i udostępniania. Wszystkie komentarze i konwersacje, jakie staracie się ze mną podjąć bardzo mnie motywują do dalszej pracy i pomagają mi nieco się do was zbliżyć. Poniżej kilka inspiracji na kartki wielkanocne z weheartit.com :)
Na koniec pytanie. Jak podoba wam się nowy wygląd bloga? Zmiany są kosmetyczne, szata graficzna podobna, lecz różni się kolorami. Zieleń na blogu jest, czas na zieleń za naszymi oknami. 
Trzymajcie się ciepło

Zajrzyj też tutaj

1 komentarze: