W kategorii: TAG

Ludzie wokół nas

Niedawno natrafiłam na post z tagiem pt: "Ludzie wokół nas". Postanowiłam odpowiedzieć poniżej na pytania, które się tam pojawiły. 

1. Jakich ludzi najbardziej cenisz?
Najbardziej cenię ludzi, którzy dążą do swojego celu. Nie ważne co mówią inni. Nie ważne, czy ktokolwiek wspiera Cię w Twoim postanowieniu. Jeśli bardzo chcesz - możesz osiągnąć wszystko!
Cenię też tych, którzy nie boją się być sobą. Zmiana poglądów, stylu ubierania się, czy (co gorsza) charakteru tylko dlatego, że ktoś ma jakieś obiekcje nie ma sensu.
2. Jakich ludzi unikasz?
Unikam ludzi którzy nie są godni zaufania. Wystarczy jedno zdanie za dużo, jedna powierzona tajemnica, czy mały sekrecik i od razu wie o tym cała rzesza ludzi.
Unikam też ludzi, którzy są dwulicowi. Obgadywanie za plecami jednego dnia, a wspólne zakupy drugiego to przepis na stratę zaufania.
3. Wolisz ludzi cichych, czy bardzo pewnych siebie?
Wolę ludzi cichych. Sama raczej do takich należę. Bycie bardzo pewnym siebie często potrafi być zgubne.
4. Jakich znanych ludzi miałeś(aś) okazję poznać?
Z tego co pamiętam miałam okazję poznać Pana Karola Strasburgera, kiedy byłam na wycieczce w drugiej, albo trzeciej klasie podstawówki. Do tej pory mam gdzieś zdjęcie grupowe z owej wycieczki.
5. Jaka cecha charakteru w drugim człowieku jest dla Ciebie najważniejsza?
Myślę, że najważniejszą cechą w drugim człowieku jest szczerość. Na szczerości opierają się wszystkie ważniejsze relacje międzyludzkie.
6. Czy łatwo łapiesz kontakt z ludźmi?
Kiedyś byłam bardzo nieśmiałą osobą. Samo pójście do sklepu było dla mnie swego rodzaju małym wyzwaniem. Teraz jest nieco inaczej. "Złapanie" kontaktu z innymi ludźmi nie sprawia mi trudności.
7. Czy uroda - wygląd zewnętrzny jest dla Ciebie ważny? (chodzi o partnera życiowego).
Wygląd zewnętrzny u partnera życiowego ma pewne znaczenie. Chodzi o to, żeby dbał o siebie, schludnie się ubierał i często się uśmiechał. Pamiętajcie jednak, że patrząc sercem możemy dowiedzieć się o drugiej osobie o wiele więcej. Postrzeganie świata tak, jak jest to przedstawione niżej donikąd nie prowadzi.
8. Czy uśmiechasz się do ludzi na ulicy?
Tylko wtedy, jeśli mam dobry humor. Sztuczny uśmiech nic nie daje. Jednak pamiętajcie, że idąc ulicą nie można mieć miny nieszczęśnika. Uśmiech jest często zaraźliwy. Przez jeden gest można poprawić dzień innym.
9. Jesteś domatorem, czy imprezowiczem?
Zdecydowanie jestem domatorem. Uwielbiam przebywać w swoim pokoju. Czytanie książki, kubek gorącej czekolady i ciepły kocyk to zdecydowanie lepszy scenariusz, niż kilkugodzinna impreza w zatłoczonym i głośnym miejscu.
10. Czy makijaż pozwala Ci na łatwiejszy kontakt z ludźmi?
Makijaż pozwala mi poczuć się pewniej. Dzięki temu w pewnym stopniu bardziej wierzę w siebie i rozmowa z innymi ludźmi nie krępuje mnie aż tak bardzo.

Nominuję was wszystkich do sporządzenia takiego postu. 
Have a nice day

Zajrzyj też tutaj

4 komentarze:

 1. Fajny tag, też cenię ludzi którzy dążą do celu :)

  Zapraszam do wspólnej obserwacji :)
  http://theloth.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczerość jest bardzo wazna, najgorsze co może być to mierzyć się z fałszywymi osobami. Takim dziękuję na wstępie

  OdpowiedzUsuń
 3. Moim zdaniem szczerość jest najważniejsza! :)
  Pozdrawiam :)

  http://blog-happy-girl.blogspot.com/2016/08/10-of-my-favorite-moviesseries-10-moich.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajny tag, nie słyszałam o nim wcześniej! Podobają mi się twoje odpowiedzi, ja też staram się unikać ludzi którzy nie wzbudzają zaufania. Pozdrawiam i zapraszam:
  are-we-cool-enough.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń