W kategorii: Soufeel

Soufeel - Czy warto?

Witam. O firmie Soufeel pisałam już dwa razy. Postanowiłam zrobić post "po czasie". Co to znaczy? Wiele razy bywało tak, że zakupiona biżuteria po czasie nie wyglądała już tak pięknie jak na początku. Myślałam, że z tą bransoletką będzie tak samo. Na szczęście bardzo się pomyliłam. Zarówno charmsy, jak i bransoletka wyglądają, jak w chwili, gdy wyjęłam je z przesyłki.
Soufeel - good job!
Chciałabym poruszyć jeszcze jedną kwestię. Co sądzicie o spersonalizowanej biżuterii w przypadku charmsów? Czy powinny być ładne, czy jednak lepiej, jeśli nawiązują do naszych wspomnień?
Aparat. Tu sprawa jest dość prosta. Zawieszka nawiązuje do blogowania, które stało się moją pasją oraz do fotografii, w której staram się rozwijać.
Rozgwiazda. Ikona morza. Uwielbiam morze i wszystko co z nim związane. Zawieszka nawiązuje też do lata, które może nie jest moją ulubioną porą roku, jednak przez długie i ciepłe dni da się lubić.
Łuk kupidyna. Jak pewnie wszyscy się domyślacie oznacza miłość. Strzała Amora trafiła we mnie już ponad dwa lata temu i jej czar trwa do dzisiaj.
Piękna i Bestia. Jest to zawieszka spersonalizowana przeze mnie. Sama wybrałam grafikę, która znajdzie się w sercu. Uwielbiam Disney'a, a "Piękna i Bestia" to moja ulubiona ekranizacja.
Balon. Uwielbiam podróże. Ta zawieszka zdecydowanie nawiązuje do podróży. Zwykle jeżdżę pociągiem, jednak balon wydał mi się atrakcyjniejszym środkiem lokomocji.

W moim przypadku spersonalizowana biżuteria sprawia, że aż chce się ją nosić! Zdecydowanie częściej sięgam po każdą zawieszkę z osobna, niż po cały komplet. Jednak.. Dzięki temu, że charmsy wyrażają moją osobowość, trudno zdecydować się na jedną.

Lubicie spersonalizowaną biżuterię?
Have a nice day

Zajrzyj też tutaj

7 komentarze:

 1. ..ten "aparacik" taki cudny ! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Równeiz mam bransoletkę od nich. Jestem bardzo zadowlona <3

  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. u mnie niestety tego typu bizuteria sie nie sprawdza, jest ładna tylko przez chwilę

  OdpowiedzUsuń