W kategorii: Ulubieńcy

Ulubieńcy sierpnia

Pora na ulubieńców sierpnia. Ostatni miesiąc wakacji prawie za nami. Jesteście gotowi na nowy rok szkolny? 
Ogólnym ulubieńcem sierpnia zostaje wrocławskie ZOO. Byłam tam wraz z Darkiem 22 sierpnia. Udało mi się nawet zrobić kilka zdjęć. Co tu dużo pisać. Zerknijcie na zdjęcia poniżej.
Książką miesiąca zostaje "Naznaczona" z serii Dom Nocy. Podczas podróżowania pociągiem przeglądałam pozycje na moim czytniku i natrafiłam na serię, o której już dawno zapomniałam. Z każdą chwilą, kiedy zagłębiałam się w lekturę - książka podobała mi się coraz bardziej. 
Ostrzegam - powieść nie do końca dla dzieci przez liczne brutalne wstawki. Mimo to polecam ją przeczytać. 
Filmem sierpnia zostaje "Kung Fu Panda 3". Jest to luźna, śmieszna projekcja na nudne wieczory. Wszystkim, którzy śledzą losy Smoczego Wojownika z pewnością spodoba się kolejna część jego przygód.
Piosenką miesiąca zostaje Closer - Walk off the Earth (The Chainsmokers Cover). To zdecydowanie wykonanie, do którego będę wracać i wracać... Zachęcam do przesłuchania piosenki.
To miejsce dla aplikacji, która z pewnością ułatwiła mój wyjazd do Wrocławia. Żeby dostać się z Dworca Głównego do ZOO trzeba pojechać autobusem lub tramwajem.. Jednak gdzie wsiąść, żeby trafić na miejsce? Z pomocą przychodzi MobileMPK. Jest to mobilny rozkład jazdy wszystkich środków miejskiego transportu w większych miastach. Dzięki temu ani razu się nie zgubiłam w nowym dla mnie miejscu.
Kiedyś pisałam, że nie jestem zadowolona z kondycji moich włosów. Ciągle je gdzieś znajdywałam. Wypadały i łapały się na potęgę. Od jakiegoś czasu nie muszę przejmować się tym problemem. Na pomoc przyszedł mi Eliksir Dwufazowy od Loreal Paris. Po jego użyciu włosy przepięknie się błyszczą, są mocniejsze i dobrze odżywione.
Co jest waszym sierpniowym ulubieńcem?
Have a nice day

Zajrzyj też tutaj

2 komentarze:

  1. O zooo <3 Nie byłam tam dawno :)

    rilseee.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. O jej przeczytałam całą serię Domu nocy oprócz ostatniej części!

    OdpowiedzUsuń