W kategorii:

Zima powraca

Witam. Dzisiaj rano po przebudzeniu zobaczyłam biały krajobraz za oknem. Pierwsza myśl? O nie.. Zima wróciła. Mimo, że jest to piękna pora roku, a otaczająca nas biel buduje klimat, to nie darzę jej sympatią. Zdecydowanie wolę wiosnę. należy się jednak cieszyć z tego, co się ma prawda? Dlatego w drodze do domu zrobiłam kilka zdjęć. Mam nadzieję że jakoś nie jest tak straszna jak mi się wydaje. Niestety nie posiadam dobrego aparatu, a wszystkie zdjęcia robione są za pomocą telefonu.Czwarty dzień challengu! 
Dzisiejszy temat to nałogi, ale nie w ich dosłownym znaczeniu. Każda i każdy z nas ma zapewne przysłowiowego bzika na punkcie czegoś. Jednym z moich "nałogów" poza słodyczami oczywiście, są kokardki, które można wpiąć we włosy. Posiadam póki co tylko 6 sztuk, z czego 1 znajduje się u mojego chłopaka. Uwielbiam je nosić. Sprawiają, że każdy strój wydaje się być bardziej uroczy i dziewczęcy. ♥
Kolejnym z "nałogów" jest muzyka. Kiedy czuję się źle, nie mam dobrego humoru, czy po prostu mam jakiś problem, moja playlista bardzo często pomaga mi się wyciszyć i dzięki temu zazwyczaj znajduję wyjście z sytuacji. Częściej jednak w codziennym życiu pomaga mi coś innego, ale o tym w innym poście. Poniżej piosenka, której słucham w tym momencie. 
Uwielbiam te covery ♥
I może jeszcze jeden "nałóg", jeśli mogę to tak nazwać. Największy ze wszystkich. Jest nim miłość. Kto jej zakosztował, będzie jej więźniem już zawsze. Jednak owe więzienie nie jest czymś złym. Przynajmniej dla mnie jest to bardzo pozytywne uczucie najpiękniejsze ze wszystkich, jakie udało mi się poznać. Oparcie w postaci drugiej osoby, świadomość, że jest się najważniejszą osobą na świecie dla kogoś kogo kochamy.. Bezcenne i uzależniające. Każdy dzień pragnę spędzać u boku tego, którego kocham. Każdą minutę dzielić właśnie z nim. Każdemu życzę takiego szczęścia, jakie spotkało mnie. 
Poniżej kilka zimowych zdjęć. Trzymajcie się cieplutko ♥
Niebawem nowe bannery. Jeśli ktoś chciałby metamorfozę bloga, nagłówek czy jakąkolwiek inną grafikę, zapraszam na fb. Piszcie w wiadomościach prywatnych :) [KLIK]

Trzymajcie się ciepło

Zajrzyj też tutaj

2 komentarze: